KAIP UŽSAKYTI:

Norėdami įsigyti Jums patikusią prekę iš katalogo:

  • Paspauskite ant jos.
  • Atsidariusiame detalesniame prekės aprašymo lange pasirinkite Jums reikiamą prekių kiekį, spauskite mygtuką "Į krepšelį". Prekė atsidurs Jūsų pirkinių krepšelyje, kurį Jūs matysite viršutiniame dešiniajame kampe.
  • Jei norite įsigyti daugiau prekių, kartokite pirmuosius du žingsnius.
  • Norėdami pakoreguoti Jums reikiamų prekių kiekį ar atsisakyti kurios nors prekės, viršutiniame dešiniajame kampe spustelėkite "Rodyti krepšelį". Įveskite naują kiekį skiltyje "Kiekis" ir paspauskite mygtuką atnaujinti (mėlynos rodyklės). Norėdami atsisakyti prekės įveskite 0.
  • Jei jau išsirinkote visas reikiamas prekes spauskite "Užsakyti".
  • Jei jau esate užsiregistravę mūsų sistemoje, įveskite savo prisijungimo duomenis.
  • Jei perkate pirmą kartą, paspauskite "PERKATE PIRMĄ KARTĄ? PATEIKITE DUOMENIS". Pateikite reikiamą informaciją. Spauskite "registruotis".
  • Atsivertusiame naujame lange, spauskite "Pristatymo adresas". Galėsite pasirinkti: siųsti jau Jūsų įvestu adresu arba pateikti kitą adresą, kuriuo norėsite gauti prekes. Spauskite "Tęsti".
  • Papunkčiui užpildysite Pristatymo būdą, Mokėjimo Būdą, galiausiai spauskite "Patvirtinti užsakymą".
  • Kai paspausite mygtuką, į Jūsų elektroninio pašto dežutę bus išsiųstas užsakymą patvirtinantis laiškas. Kilus neaiškumams su Jumis susisieks mūsų vadybininkas.

Jei Jums iškils papildomų klausimų, mielai į Juos atsakysime telefonu +370 699 69951 ar elektroniniu paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai


PINIGŲ GRĄŽINIMAS:

Vartotojų įsigytų prekių grąžinimas vyksta vadovaujantis Lietuvos Respublikos civiliniu kodeksu, 2001 m. rugpjūčio 17 d. LR ūkio ministro įsakymu Nr. 258 „Dėl daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones taisyklių patvirtinimo“ http://www.viskasvoniai.lt/pages/index/page/1aa92e12e9 , 2001 m. birželio 29 d. LR ūkio ministro įsakymu Nr. 217 http://www.viskasvoniai.lt/pages/index/page/1aa92e12e9 „Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“.

Norėdami išvengti nesusipratimų, primygtinai prašome Jūsų nusipirkus prekę, atidžiai perskaityti jos eksploatavimo instrukciją, garantinių įsipareigojimų ir nemokamo serviso aptarnavimo sąlygas.

Prekė nekokybiška.
Tuo atveju, jei nusipirkę prekę, pastebėjote, kad ji yra nekokybiška, Jūs turite teisę grąžinti tokią prekę mums per 7 (septynias) darbo dienas nuo pristatymo Jums dienos. Tokiu atveju mes įsipareigojame netinkamos kokybės prekę nemokamai pakeisti į kokybišką prekę arba Jums grąžinti sumokėtus pinigus.

Jums nepatinka nusipirktos prekės forma, dydis ir pan.
Tuo atveju, jei Jums nepatinka nusipirktos prekės forma, dydis, spalva, modelis ar komplektiškumas, jūs turite per 14 (keturiolika) dienų nuo pristatymo Jums dienos, pakeisti prekę analogiška preke. Jeigu pardavėjas neturi pakeitimui tinkamos prekės, tai pirkėjas turi teisę per 14 (keturiolika) dienų (skaičiuojant nuo prekės pristatymo pirkėjui dienos) grąžinti prekę pardavėjui ir atgauti už ją sumokėtus pinigus.

 

Grąžinant prekes, būtina laikytis šių sąlygų:

* grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje (šis punktas netaikomas grąžinant nekokybišką prekę);
* prekė turi būti pirkėjo nesugadinta;
* prekė turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.) (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė);
* grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo pirkėjo gauta;
* grąžinant prekę būtina pateikti jos įsigijimo dokumentą, garantinį taloną (jei jis buvo atskirai išduotas) ir užpildytą prekės grąžinimo dokumentą, kuris jums pateikiamas kartu su preke.


GARANTIJA:

Visiems produktams, kuriuos mes parduodame, yra sukurtos http://www.voniumeistrai.lt/ garantinio ir pogarantinio aptarnavimo sistemos. Tad pirkdami produktą, jūs galite būti ramūs - jei kažkas atsitiks su jūsų voniai, dušo kabinai ar kitai vonios kambario prekei, neliksite vieni su savo problema. Dėl iškilusios problemos kreipkitės tiesiogiai į gamintojų serviso tarnybas. Taip pat galite kreiptis į mus elektroniniu paštu, Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai Praktika parodė, jog problemos išsprendžiamos greičiau, jei visus gedimus, dūžius, gamyklinius brokus patvirtintumėte vizualiai (video įrašais, nuotraukomis).

Garantiniu laikotarpiu neišmeskite kasos pajamų kvito (jei atsiskaitėte grynais), prekių pristatymo važtaraščio bei prekės dokumentų, pateiktų kartu su preke.


IŠSIMOKĖTINAI:

Pirkimo išsimokėtinai internetu privalumai:
Greita, patogi ir nesudėtinga procedūra, trunkanti apie 15 min.;
Jūsų mokumo įvertinimas ir atsakymas dėl sutarties sudarymo bus pateikti iš karto;
Galėsite pasirinkti Jums labiausiai tinkantį sutarties terminą ar įmokos dydį;

Finansavimo sąlygos perkant išsimokėtinai internetu su „General Financing":
finansuosime pirkinio kainą nuo 75eur iki 2900 eur;
skolindamiesi iki 579 eur, galėsite pasirinkti mokėjimo terminą iki 3 metų;
skolindamiesi daugiau nei 579eur , galėsite pasirinkti mokėjimo terminą iki 5 metų;
pirmąją įmoką galėsite atidėti iki 1 mėnesio;
pirkdami prekę išsimokėtinai iš karto tapsite prekės savininku;
galėsite naudotis vienu plačiausių įmokų surinkimo tinklų.


Pirkimo išsimokėtinai internetu paslauga gali pasinaudoti asmenys:
gaunantys atlyginimą pagal darbo sutartį;
gaunantys „Sodros" mokamas nuolatines išmokas (pensijas, pašalpas ir pan.).

Norint pasinaudoti pirkimo išsimokėtinai paslauga, reikia turėti vieną iš asmens tapatybę įrodančių dokumentų:
Lietuvos Respublikos piliečio pasą;
asmens tapatybės kortelę.

Išsimokėtinai pirkti galima tik atvykus pas mus į prekių atsiėmimo punktą Verkių g. 29, Ūkio kiemas 3 (Ogmios miestas), taip pat informacija telefonu: +370 699 69951, +370 64039826